Veletrh esoterika 2013

Veletrh esoteriky je možné navštívit v Praze na výstavišti v Holešovicích. Letos je to již devátí rok, který je pořádán a slaví velké úspěchy. Program je zcela výjimečný a zajisté bude spokojen i ten, kdo se s esoterikou teprve seznamuje nebo se s ní doposud ani v běžném životě nesetkal či se jí nijak do hloubky nezabýval. Na své si zde zkrátka a dobře přijde každý a to i díky doprovodnému programu, který je pro návštěvníky připraven.

Na veletrhu esoteriky 2013 se můžete dočkat jednak českých vystavovatelů, jednak těch zahraničních, kteří k nám zavítali až zdaleka.

Pokud je chcete podpořit v jejich dosavadní činnosti nebo se jim alespoň malinko přiblížit a naplno se s nimi ponořit do světa esoteriky, pak máte právě v těchto dnech jedinečnou možnost. A pokud snad letošní veletrh nestihnete, pak se rozhodně nemusíte obávat, že byste snad nestihli ten další, který bude na jaře opět zajisté probíhat v Praze na výstavišti a jeho program opět bude nabitý.

Nezapomeňte se ani zapojit do soutěže, protože díky ní můžete vyhrát zájezd snů, za které neutratíte ani korunu. Soutěž je pochopitelně platná jen do té doby, než bude veletrh v plném proudu. Informovat se o soutěži můžete na internetových stránkách pořadatele esoteriky.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Veletrhy esoteriky a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.