Esoterický festival Plzeň

I letos se v Plzni konal slavný esoterický festival. Pokud si představujete klasické festivaly, jaké jsou u nás během letních prázdnin pořádány, pak na tuto myšlenku rovnou zapomeňte. Tento esoterický festival je zaměřen zejména na duchovno a veškeré oblasti esoteriky. Co jste mohli vidět nebo jaké předměty jste si mohli přímo v Plzni na festivalu zakoupit? Festival Miluj svůj život, toho dokázal nabídnout víc, než by si kdokoli z nás dokázal představit. V následujícím roce byste si jej proto neměli nechat ujít.

Prodejní výstava se stala nezbytnou součástí festivalu. Mimo jiné bylo ale možné využít i různé služby v oblasti duchovna, relaxace a odpočinku a samozřejmě poradny, které se přímo týkali jak zdravého životního stylu, tak i medicíny. Mohli jste si nechat vyložit karty nebo si nechat přečíst budoucnost z pravé křišťálové koule. K dispozici byla samozřejmě i odborná literatura, kterou jste si mohli prohlédnout a následně zakoupit, pokud vás některá kniha opravdu zaujala. Celým dnem a festivalem vás provázela esoterická a velmi uklidňující hudba, která byla velmi příjemná.

I CD s relaxační hudbou jste si mohli zakoupit přímo na místě. Festival probíhal během celého víkendu a rozhodně se díky velké účasti můžete těšit i na ten, který proběhne v roce příštím. Pokud to do Plzně máte daleko, můžete se podívat i na jiné festivaly nebo výstavy esoteriky, které během roku je možné navštívit v různých koutech České republiky.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Literatura a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.