Esoterická škola

Esoterických škol je u nás poměrně dostatek. V případě esoterických škol se nejedná o klasické školní budovy, ale zejména o výuku, která probíhá s pomocí internetu nebo jednotlivých skupinových kurzů. Kurzy, ale i výuku na internetu je možné sehnat prakticky v jakémkoli městě a je zpoplatněna. Jak vlastně taková výuka esoteriky funguje a co je náplní poměrně zdlouhavého a náročné studia? Pojďme se společně podívat na náplň.

Je-li studium provozováno korespondenční formou, v mnoha směrech je to rozhodně výhodné. Nemusíte nikam chodit, učební plán si stanovujete zcela sami a veškeré podklady a učební materiály, které vycházejí z dávných učebních předpokladů, vám jsou pravidelně zasílány na emailovou adresu nebo jiný komunikační prostředek, který si sami zvolíte. K dispozici pochopitelně nejsou jen materiály psané, ale i poslechová CD nebo obrázkové prospekty, ze kterých lze snáze pochopit danou látku, která je aktuálně probírána. Cena prospektů je většinou zahrnuta v celkové ceně za kurz esoteriky a i po skončení vám podklady a učební materiály zůstávají.

Ukončení studia je jediným obdobím, kdy se budete muset dostavit k závěrečné zkoušce. Protože učení je poměrně dost a jen velmi těžko by se všechno dalo stihnout za jediný den, obvykle je zajištěn víkendový pobyt, kde bude vaše studium ukončeno a vy porotu přesvědčíte o svých znalostech.

Škola esoteriky je určena pro všechny, věkově není rozhodně nijak omezena a přihlásit se může každý, kdo se chce dozvědět něco nového.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Esoterika a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.