Měsíční archív: Srpen 2013

Esoterický obchod

Esoterických obchodů lze najít v České republice hned několik. Ať už se primárně zajímáte o online obchody nebo jen o kamenné prodejny, zaručeně si přijdete na své. Co takhle obojí dohromady? V centru Prahy najdete obchod Knihy Dobra, což je jednak kamenná prodejna, ale ta navíc i zařizuje e-shop, kde rovněž můžete nakupovat. Vyberte si tu správnou variantu, která je vám pohodlnější a ponořte se do klidné atmosféry esoteriky.

Knihy Dobra najdete přímo v ulici Celetná. Jde o poměrně nenápadný obchod, který se až uvnitř stává velmi nápadným zejména pro ty, kdo světu esoteriky rozumí nebo se s ní pomalu seznamují. Samotná kamenná prodejna je velmi dobře členěna. Ve spodním patře najdete knihkupectví, kde jsou knihy velmi přehledně řazeny a zajisté vás oslní i zajímavé malby na stěnách. Horní patra kamenné prodejny nabízí literaturu už pro mnohé podstatně zajímavější. Najdete zde knihy týkající se tantry nebo reinkarnace, knihy o zednářích nebo různé báje a pověsti, o kterých jste možná ještě neslyšeli. To samé najdete i v online e-shop, kde jsou jednotlivá díla přehledně zařazena do rubrik a kategorií.

V Praze, ale i na internetu najdete celou řadu jiných obchodů, které se přímo specializují na esoteriku. Stačí jen hledat a zaručeně najdete ten, který se stane vašim nejoblíbenějším. Informovat se můžete dokonce i na různých stránkách, které jsou přímo zaměřeny na zprávy ze světa esoteriky nebo informace o ní.

Vložil Prodej esoterických potřeb | Tagged , , , , | Zanechat komentář